MILITARY PARK

Specjalny Ośrodek Szkolno–Wychowawczy z Kętrzyna i „ Mazurskie Manewry

Techniczno-Obronne.”

Takich atrakcji jeszcze nie było w historii Specjalnego Ośrodka Szkolno– Wychowawczego  w Kętrzynie! Uczniowie Ośrodka wzięli udział w „ Mazurskich Manewrach Techniczno-Obronnych”, które odbyły się 11.06.2013 r. na lotnisku Wilamowo. Ośrodek reprezentowali uczniowie z klas: I-III SP, IV-VI SP, I G, II– III G i III SSPP. Organizatorzy imprezy zapewnili uczniom wiele różnorakich atrakcji: bieg przełajowy na orientację  na dystansie 3 km, strzał z łuku do tarczy, strzelanie z broni pneumatycznej i karabinka pneumatycznego, rzut granatem, bieg na dystansie 10 razy 10 metrów, przejażdżkę quadem  z przyczepką wokół lotniska, a nawet zdjęcia w kokpicie samolotu „Antonom.”

Po zmaganiach sportowych na uczestników czekał bigos, herbata wydawane w kuchni polowej. Zwieńczeniem całej wycieczki były pamiątkowe zdjęcia oraz słodycze. Kierownikiem wycieczki była p. Agnieszka Małż, wspierały ją panie: Sławomira Puszkiewicz, Monika Załoga-Dziadłowska oraz stażyści p. Olga Nowińska i p. Piotr Zalewski. Uczniowie SOS–W  wraz z opiekunami bardzo dziękują organizatorom za zaproszenie  oraz bardzo miłe przyjęcie na imprezie.

Marta Bodnar

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym !!!