ROK SZKOLNY 2018-2019 ROK SZKOLNY 2017 - 2018 ROK SZKOLNY 2016-2017

ROK SZKOLNY 2018-2019

Zdrowo się odżywiamy

Dnia 4 października w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte na temat zdrowego odżywiania. Celem zajęć było wdrażanie dzieci do dbania o swoje zdrowie poprzez dostrzeganie zachowań i produktów spożywczych sprzyjających zdrowiu i szkodliwych dla zdrowia. Zajęcia z pewnością podniosły świadomość dzieci i umiejętność dbania o własne zdrowie. Przeprowadzenie zajęć bardzo ułatwiły materiały dostarczone przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy. Podczas zajęć dzieci bawiły się doskonale.

Celina Rafalska

WIĘCEJ ZDJĘĆ W ALBUMIE-kliknij na obrazek

Dzień Przedszkolaka

Uroczystość z okazji Dnia Przedszkolaka odbyła się 20 września, wzięły w niej udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych oraz zaproszeni goście. Z tej okazji pani dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom życząc wspaniałej zabawy. Było wesoło i kolorowo. Dzieci brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Za wspaniałą zabawę dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające Dzień Przedszkolaka a także dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Impreza przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie
    11-400 Kętrzyn