ŚWIETLICA

Nasza świetlica przede wszystkim zapewnia opiekę uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po nich w bezpiecznym i miłym otoczeniu. Staramy się aby czas spędzony w świetlicy także sprzyjał rozwijaniu zainteresowań dzieci oraz nadrabianiu zaległości w nauce.

Szczególną uwagę na zajęciach świetlicowych zwracamy na kształtowanie umiejętności współżycia i współdziałania w grupie rówieśniczej. Dbamy o wdrażanie dzieci do przestrzegania przyjętych zasad zachowania się oraz reguł gier i zabaw, wyrabiania umiejętności nawiązywania kontaktów z kolegami, rozmawiania, słuchania, wyrażania swoich potrzeb i uczuć oraz dostrzegania ich u innych.

PLAN ZAJĘĆ DNIA

Od godz.

Do godz.

Realizowane zajęcia