ZAJĘCIA OTWARTE

ROK SZKOLNY 2019/ 2020

Zajęcia otwarte

Dnia 8 kwietnia 2022r w naszej szkole odbyły się zajęcia otwarte „Wielkanoc tuż, tuż…”

W zajęciach uczestniczyły klasy: I b SP, II-III SP, I-II c ZET, VI-VIII ZET, VI SP, I-III ZET oraz OREW.

Uczniowie mieli możliwość odwiedzenia czterech sal: „Wielkanocne Figle z Zającem”, „Wielkanocne Zamieszanie”, „Pracownia Zajączka”, „Wielkanocne Śpiewanki”. W każdej sali na dzieci czekały różnorodne atrakcje związane z wielkanocną. Zajęcia wywołały wielką radość i uśmiech na twarzy wszystkich dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Urodziny Daniela

Dnia 31 października, W zespole rewalidacyjno - wychowawczym obchodziliśmy 22 urodziny Daniela. Życzymy wszystkiego najlepszego.

Zdjęcia w albumie fotograficznym

”Dzień jabłka i marchewki ”.

25 października  2018 r. szkolne koło  PCK  zorganizowało zajęcia otwarte  na temat wartości odżywczych warzyw i owoców. Uczniowie klas II-III SP, V-VITP  i ISPP  pod opieką pani Agnieszki Małż , Ewy Dziekońskiej –Piłat  i Adriany Tokarskiej   utrwalali    wiadomości na temat  zdrowego stylu życia oraz znaczenia witamin i minerałów dla naszego  zdrowia .

Uczestnicy zajęć spożywając  marchewki i jabłka  pogłębiali wiedzę na temat  uprawy i bogactwa gatunków  warzyw i owoców. Zajęcia uwieńczyła wystawa  prac  plastycznych uczniów przedstawiających  marchewki i jabłka.

-DZIĘKUJEMY

zdjęcia w albumie

22 października 2019 roku w klasach I-III TP oraz II-III SP odbyły się zajęcia otwarte „Skarby jesieni na zdrowej kanapce”. Uczniowie przygotowali pastę jajeczną z warzywami. Następnie nałożyli ją na chleb u udekorowali papryką, pomidorami, ogórkiem, szczypiorkiem. Były to bardzo zdrowe i smaczne jesienne kanapki. Na koniec nakryliśmy do stołu i wspólnie spożyliśmy drugie śniadanie.

J.Fuks-Konopka

zdjęcia w albumie