PATRON

KONKURSY

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM „JAN PAWEŁ II MOIM PATRONEM”

Na przełomie marca i kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Jan Paweł II moim patronem”, który adresowany był do wszystkich uczniów SOSW w Kętrzynie. Celem konkursu było zaprezentowanie postaci Ojca Świętego za pomocą środków artystycznego wyrazu. Praca miała być plastyczną wypowiedzią uczestnika konkursu na temat patrona swojej szkoły.

Na konkurs plastyczny wpłynęło 27 prac indywidualnych oraz jedna praca zbiorowa. Komisja w składzie: p. Adriana Tokarska – przewodnicząca komisji, p. Beata Urniaż i p. Iwona Dejnakowska – członkowie komisji, przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

W kategorii klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce – Bartłomiej Błażej Kisiel  kl. III SP

II miejsce – Weronika Kaczmarek  kl. II TP

III miejsce –  Angelika Pachulska  kl. II TP

W kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce – Damian Macke  kl. IV SP

II miejsce – Paulina Kisiel   kl. VI TP

III miejsce – Agnieszka Galanek  kl. V TP

W kategorii gimnazjum:

I miejsce – Sandra Rogozińska, Marcin Lakei  kl. III TG

II miejsce – Damian Kazimierczuk  kl. I TG

III miejsce – Barbara Zając  kl. III G

W kategorii szkoła ponadgimnazjalna:

I miejsce – Patryk Ejsmont  kl. II SPP

II miejsce –  Łukasz Lewkowicz  kl. II SPP

III miejsce –  Anna Jakubiuk  kl. I SPP

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas imprezy pod hasłem „Integracyjny Piknik Rodzinny” w SOSW w Kętrzynie w dniu 6 czerwca 2014 roku. Wszystkie prace zostały zaprezentowane w szkole na wystawie pokonkursowej.

Organizatorem konkursu była pani Adriana Tokarska. Laureatom gratulujemy sukcesów, a wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie !!!