gazetka szkolna

H E Y A H

„ HEYAH”

………….TO NAZWA SZKOLNEGO PISEMKA-KTÓRE DOCIERA DO UCZNIÓW NASZEJ PLACÓWKI, A POWSTAJE W KOLE REDAKCYJNYM !!!!

Kółko redakcyjne działa już 6 lat. Opiekunem jest p. Marta Bodnar. Na zajęciach uczniowie redagują gazetkę szkolną Heyah. Jest to miesięcznik. Zawiera ona takie działy jak: wywiad, porady psycholog p. Beaty Powolny, humor szkolny, piosenki hip – hop, wierszyki i porady.  W zeszłym roku szkolnym gazetkę wzbogacono o nowy dział – naukę języka angielskiego. Uczniowie utrwalają słownictwo, a także poznają kulturę Wielkiej Brytanii.

Skład zespołu redakcyjnego w roku szkolnym 2012/2013:

Daria Kubiak

Mateusz Kądziołka

Patryk Bagiński

Natalia Bogórska

Damian Wiśniewski

Łukasz Ciborski

Heyah

W roku szkolnym 2012/2013 ukazało się 10 numerów pisemka szkolnego Heyah. Zawierały one działy: British culture, frekwencję, humor szkolny, porady psychologa, wiersze, hip–hop, porady oraz łamigłówki, krzyżówki i wykreślanki umożliwiające naukę języka angielskiego. Pismo cieszy się ogromną popularnością. Wszystkich, którzy chcieliby je przeczytać zapraszamy do biblioteki szkolnej.