ROK SZKOLNY 2021 - 2022 ROK SZKOLNY 2020-2021 ROK SZKOLNY 2019 - 2020 ROK SZKOLNY 2018 -2019 ROK SZKOLNY 2017 - 2018 ROK SZKOLNY 2016-2017 WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU 2023 -2024

PRZEDSZKOLE i WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU

ROK SZKOLNY 2021 - 2022

Dzień Kota

W kalendarzu świąt nietypowych 17 luty widnieje jako Światowy Dzień Kota. Koty to wyjątkowe zwierzęta, bardzo często towarzyszące w życiu uczniów naszej szkoły. Dlatego z okazji kociego święta dzieci z entuzjazmem przygotowały prace na konkurs plastyczny, brały udział w zabawach integracyjnych i rozwiązywały łamigłówki. Nie zabrakło również kocich masek i piosenek o kotkach.

więcej zdjęć w albumie fotograficznym

Przedszkolaki dbają o czystość i higienę.

W ramach propagowania zdrowego stylu życia w 2 grupach przedszkolnych: Krasnale i Iskierki – odbyły się zajęcia o higienie. Pani pielęgniarka i pani psycholog, odwiedziły dzieci w ich grupach, zachęcając do wspólnej zabawy w dbaniu o czystość i higienę. Dzieci odpowiadały na pytania dlaczego warto myć ręce i zęby orazi utrzymywać czystość ciała. Uczyły się również, jak należy to robić i co może nam w tym pomóc (jakie przedmioty). Po skończonej demonstracji czyszczenia zębów i mycia lalki, panie zachęcały dzieci do wspólnych zabaw higienicznych.

zdjęcia w albumie -kliknij na obrazek

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w przedszkolu zorganizowane zostały różne atrakcje dla naszych przedszkolaków. Dzieci mogły brać udział w zabawach tanecznych oraz  konkurencjach sportowych. Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości i słodkiego poczęstunku.

Życzymy  naszym drogim Przedszkolakom, by ich święto było czasem pełnym radości i uśmiechu a czas spędzony w przedszkolu był wielką niezapomnianą przygodą.