POŻEGNANIE LATA

W pięknej aurze pogodowej 1 października 2015r. w naszym Ośrodku odbyła się impreza związana z pożegnaniem lata. Celem imprezy były gry i zabawy na świeżym powietrzu, w których uczestniczyły dzieci pod opieką wychowawców. Przygotowane konkurencje wywołały dużo uśmiechu i radości na twarzach dzieci. Na koniec odbyła się degustacja pieczonych ciast przez organizatorów. Wychowankowie aktywnie spędzili czasu wolny integrując się ze społecznością internacką.

WIĘCEJ ZDJĘC W ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM

Święto pieczonego ziemniaka to impreza powtarzająca się cyklicznie i związana jest z pożegnaniem lata. Dzięki pięknej aurze pogodowej impreza zorganizowana została 2 października 2013r w naszym Ośrodku. Celem imprezy były gry i zabawy na świeżym powietrzu, w których uczestniczyły dzieci pod opieką wychowawców. Przygotowane konkurencje wywołały dużo uśmiechu i radości na twarzach dzieci, dając możliwość  wykazania dużych umiejętności sprawnościowych oraz wiedzy z zakresu zdrowia. Wszystkie dzieci nagrodzone zostały maskotkami i książkami. Na koniec odbyła się degustacja pieczonych ziemniaków w mundurkach.  Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, dzieci miały możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego i integracji społeczności internackiej oraz nabywały umiejętności zdrowej, sportowej rywalizacji.

aby obejrzeć zdjęcia w albumie fotograficznym - ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNAKA

kliknij na zdjęcie