Nawigacja

Wiadomości

 • PRZEDSZKOLE-ZAJĘCIA OTWARTE - Obrazek 1 PRZEDSZKOLE-ZAJĘCIA OTWARTE - Obrazek 2 PRZEDSZKOLE-ZAJĘCIA OTWARTE - Obrazek 3

  Dnia 21.03.2018 r. w grupie przedszkolnej "Iskierki" odbyły się zajęcia otwarte z Integracji Sensorycznej "Ćwiczenia wyciszające układ nerwowy dziecka", w których brali udział chętni nauczyciele oraz rodzice. Na zajęciach zostały pokazane przykładowe ćwiczenia stymulujące czucie głębokie (propriocepcję), układ przedsionkowy oraz układ dotykowy. Na zakończenie rodzice otrzymali wskazówki do pracy z dzieckiem w domu. 

  Ewa Bylińska

 • Dzień Świętego Patryka - Obrazek 1 Dzień Świętego Patryka - Obrazek 2 Dzień Świętego Patryka - Obrazek 3

  Corocznym zwyczajem w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym zorganizowano Dzień Świętego Patryka.  16 marca korytarze szkolne mieniły się wszelkimi odcieniami zieleni, która jest oficjalną barwą tego święta. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące św. Patryka oraz Irlandii. Poziom wiedzy dzieci i młodzieży był na wysokim poziomie. Wszystkich nagrodzono cukierkami w kolorze zielonym.  Organizatorami Dnia Świętego Patryka były panie: Marta Bodnar, Monika Grudzińska, Agnieszka Małż oraz pan Jarosław Wachulski.

 • POGOŃ ZA WIELKANOCNYM ZAJĄCEM - Obrazek 1 POGOŃ ZA WIELKANOCNYM ZAJĄCEM - Obrazek 2 POGOŃ ZA WIELKANOCNYM ZAJĄCEM - Obrazek 3

  POGOŃ ZA WIELKANOCNYM ZAJĄCEM

  07.03.2018 roku,  nie mogąc się już doczekać Świąt Wielkanocnych i spotkania z Zajączkiem udaliśmy się do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Gwarku aby wziąć udział w „Pogoni za Wielkanocnym Zającem”, projekcie edukacyjnym adresowanym głównie do najmłodszych dzieci. Już po raz kolejny zawitaliśmy do Gwarka gdzie mogliśmy poczuć (mimo zimowej jeszcze aury) wiosenne ciepło i świąteczną atmosferę. Dzieci, które przyjechały odwiedzić „futrzaka” poznały tradycje Wielkanocne w zupełnie nowej, niecodziennej odsłonie. Tu nie było miejsca na nudę!!!

 • V Wojewódzki Konkurs Hotelarski - Obrazek 1 V Wojewódzki Konkurs Hotelarski - Obrazek 2 V Wojewódzki Konkurs Hotelarski - Obrazek 3

  V Wojewódzki Konkurs Hotelarski „Najsprawniejszy w zawodzie Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej”

   

  W dniu 07.03.2018r w Hotelu Mercure Mrągowo Resort& Spa odbył się konkurs hotelarski. Nasi uczniowie z I klasy Branżowej Szkoły Specjalnej I Stopnia  debiutowali w konkursie i zdobyli wyróżnienie.

  Na uczestników czekały dwa etapy. Pierwszy polegał na posprzątaniu jednostki mieszkalnej oraz prawidłowym wypełnieniu arkusza. W drugim  natomiast uczestnicy musieli nakryć stół, zgodnie z wcześniej przygotowanym pomysłem. W tym roku myślą przewodnią był „Stół polski na przestrzeni dziejów”. Nakrycia nawiązywały do tradycji polskich i zawierały elementy patriotyczne.

Aktualności

Kontakt

 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie
  11-400 Kętrzyn
  Ul. Klonowa 2B
 • 897512355.
  (+48)786866815

Galeria zdjęć